Тварини і датчик руху: рішення є

28 Февраля 2019

Датчик руху — це один з ключових елементів охоронної сигналізації. Прилад спрацьовує при переміщенні об'єкта по території, що охороняється. У зв'язку з цим у багатьох власників домашніх тварин виникає резонне питання: чи можна встановлювати сигналізацію, якщо по дому постійно бігає кіт або собака?

Можливості сучасних систем безпеки дозволяють використовувати датчики руху навіть при наявності вихованців. Вони мають імунітет до переміщення чотириногих улюбленців.

Такі пристрої не реагують на об'єкти вагою до 25 кг. Тварину вони не помітять, але миттєво виявлять зловмисника, який несанкціоновано проник в приміщення.

Датчик руху входить в базовий комплект охоронної сигналізації. Система включає також приймально-контрольний прилад, клавіатуру, датчик відкриття вікон/дверей, тривожну кнопку. Можна додати сюди датчик затоплення, сирену.

Устаткування забезпечить надійний захист від проникнення сторонніх і грабежу. При цьому ви можете не боятися помилкових спрацьовувань через непосидющих тварин.

Принцип роботи пристрою простий. Коли датчик спрацьовує, тривожний сигнал надходить на центральний пульт охорони. На місце виклику виїжджає група швидкого реагування.

Компанія «Агентство безпеки» — одна з небагатьох приватних організацій, яка має в своєму розпорядженні власні ГШР. У штаті працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи у правоохоронних і охоронних структурах. Крім того, ми використовуємо сучасне сертифіковане обладнання, яке забезпечить вам надійну безпеку і захист.