Навіщо потрібна охорона периметра приватного будинку?

01 Октября 2018

Охорона периметра приватного будинку необхідна для контролю прилеглої території та фіксації порушення кордонів. Датчики можуть монтуватися як уздовж огорожі, так і на ділянці.

Це дозволяє:

· усунути ризики, пов'язані з несанкціонованим проникненням сторонніх, в тому числі тварин;

· захистити майно від крадіжки і вандалізму;

· фіксувати будь-які відвідування на об'єкт, що охороняється.

Охорона приватного будинку Київ може бути декількох типів:

· радіопроменева — в комплект входить НВЧ-передавач і приймач, встановлюється на огорожі, спеціальних стійках або стінах будівлі;

· радіохвильова — може монтуватися навіть на ділянці без огорожі, кабель прокладається в грунті, що робить систему непомітною;

· інфрачервона — має деякі нюанси в установці і не підійде для об'єктів зі складним периметром, сприйнятлива до погодних факторів;

· ємнісна — має радіус дії до 500 м, працює за будь-яких умов навколишнього середовища.

Периметральна охорона найбільш ефективна в поєднанні з системою відеоспостереження. У режимі реального часу можна переглядати все, що відбувається на об'єкті.

 

Охорона периметра будинку є комплексним рішенням, яке дасть максимальний результат тільки за умови урахування безлічі факторів (розмірів території, особливостей ландшафту, наявності на об'єкті природних перешкод у вигляді дерев, річок або скель).

Наприклад, інфрачервоні датчики підійдуть для установки на огорожах у вигляді суцільних стін, а радіопроменеві не бажано монтувати на місцевості з великою кількістю зелених насаджень.

Готових рішень не існує і в кожному випадку потрібен індивідуальний підхід. Фахівці компанії «Агентство безпеки» розроблять проект безпосередньо під ваші завдання і підберуть оптимальну систему. Ми оперативно виконаємо монтаж і введемо комплекс обладнання в експлуатацію.