Види датчиків руху

06 Марта 2019

Підключення охоронної сигналізації передбачає наявність спеціальних датчиків. У число основних входять датчики руху, які реагують на найменші зміни обстановки в приміщенні. Прилади бувають різних типів, про що і піде мова нижче.

Сфера призначення обладнання досить велика, але основна функція — виявлення сторонніх осіб, що несанкціоновано проникли в приміщення.

Перед тим як виконати підключення датчика руху охоронної сигналізації, необхідно визначитися з типом пристроїв. Він залежить від принципу виявлення рухомих об'єктів.

Розрізняють такі види датчиків:

· інфрачервоні,

· ультразвукові,

· мікрохильові,

· комбіновані.

Інфрачервоні — реагують на теплове випромінювання, що йде від об'єкта. Можуть бути пасивними і активними.

Зверніть увагу. Якщо в будинку знаходяться тварини, необхідно підбирати пристрої зі зниженою чутливістю. Такі не враховують об'єкти малої ваги.

Ультразвукові — спрацьовують на зміни радіохвильового фону. Підключення датчика руху до сигналізації повинно проводиться з урахуванням вологості і температурного режиму в приміщенні через високу чутливості приладів даного типу.

Мікрохвильові — подібні за принципом роботи до попереднього різновиду пристроїв. Спрацьовують на зміну хвиль, які відображає об'єкт.

Комбіновані — поєднують в собі методи роботи вищезгаданих датчиків.

Вибір на користь того чи іншого типу обладнання залежить від багатьох факторів. Фахівці компанії «Агентство безпеки» підкажуть який доцільніше обрати в вашому конкретному випадку. Ми розробимо проект системи безпеки, розрахуємо необхідну кількість приладів, встановимо і налаштуємо їх, введемо комплекс в роботу і протестуємо його.

Наша організація надає охоронні послуги в багатьох напрямках. На сьогоднішній день більше 30 тис. об'єктів по всій Україні знаходяться під нашим захистом.