Дитина в школі: які правила безпеки потрібно знати?

18 Сентября 2018

Перебування дітей в школі для багатьох батьків є причиною занепокоєння. Мами і тата переживають, чи все в порядку з дитиною в той момент, коли вона не поруч.

В першу чергу батькам важливо пам'ятати самим і поговорити з дітьми на тему правил особистої безпеки. По-друге, можна використовувати спеціальні технічні пристрої, благо сучасні технології дозволяють зробити це в повній мірі. Ринок рясніє різними гаджетами, які відстежують розташування — GPS-трекери, дозволяють викликати групу швидкого реагування — мобільні кнопки SOS.

Що стосується правил, наведемо основні:

· дорога в школу повинна проходити по багатолюдним вулицям;

· дитина не повинна розмовляти з незнайомцями;

· не можна бігати по школі, забиратися на підвіконня і вилазити на вікна;

· підсобні приміщення (підвали, горища) не призначені для дитячих ігор;

· електроприлади і хімічні реактиви можна використовуватися тільки з дозволу і під наглядом вчителя;

· не можна залишати територію навчального закладу без відома вчителя;

· не можна провокувати конфлікти з учнями.

Батьки повинні ознайомитися з правилами евакуації в школі і розповісти дітям, як діяти в надзвичайних ситуаціях. Необхідно навчити дитину, як себе поводити в екстрених обставинах.

Вдома дитина повинна вміти швидко відкривати і закривати двері, користуватися сигналізацією (якщо вона встановлена) і домофоном. У неї повинен бути список телефонів, куди можна зателефонувати в разі потреби.

Використовуйте GPS-трекер. Ви будете точно знати місцезнаходження і всі переміщення дітей. За безпеку відповідає мобільна тривожна кнопка SOS. Додаток встановлюється на смартфон і дозволяє викликати наряд групи швидкого реагування за лічені хвилини. Він підходить для індивідуального і колективного (всією сім'єю) використання.

Компанія «Агентство безпеки» надає охоронні послуги приватним особам, а також представникам бізнесу і промислового сектора. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне охоронне обладнання, яке відповідає чинним нормативам і стандартам якості.