Погана ідея. Де не варто ховати гроші в будинку?

14 Марта 2019

Якщо в якості тайника ви все-таки обрали власне житло, наші рекомендації, куди заховати гроші в будинку, будуть корисні і допоможуть зберегти капітал.

Найбільш популярними, а, отже, добре знайомими грабіжникам місцями є книги, полки для книг, тумбочки з ящиками. Тут злодії шукають гроші завжди. Не менш популярні у обивателів картини і дзеркала, точніше простір за ними.

Вази, статуетки, шкатулки також не варто використовувати, якщо ви хочете знайти надійне місце, куди заховати гроші.

Дивно, але багато людей все ще використовують в якості домашнього «сейфа» матрац. Не менш затребувані антресолі, дрібні домашні меблі, подушки.

Грабіжники можуть прихопити з собою одяг, взуття, навіть побутову техніку. Тому кілька разів подумайте, чи варто ховати гроші в кишенях зимового пальто або чоботях. Білизна в шафі або кошику для прання — теж не найкраща ідея, куди заховати гроші в квартирі. Всього кілька секунд знадобиться зловмисникові, щоб перевернути вміст і відшукати конверт з прихованими на чорний день банкнотами.

Помилковою є думка, що в зливний бачок або вентиляцію злодій не загляне тільки з тієї причини, що ви цього практично ніколи не робите.

Банки з крупами, морозилка — не найбільш надійний варіант, куди можна заховати гроші вдома.

Важливо пам'ятати, якщо у злодія буде достатньо часу, він промацає всі килими, огляне плінтуса і стіни, щоб визначити, де ховається тайник. Не обирайте очевидні місця, підійдіть до питання з фантазією. Це може бути акваріум або новорічні іграшки. Трохи клопітно, але навряд чи хтось здогадається.

Звичайно ж, найкраще встановити сигналізацію. Вона надійніше будь-яких інших способів і відлякає зловмисника від вашого житла.

«Агентство безпеки» надає охоронні послуги за багатьма напрямками — від захисту нерухомого майна до забезпечення безпеки під час масових заходів. Наші фахівці розроблять індивідуальний проект, підберуть оптимальне обладнання, виконають монтаж, налаштування та введуть систему в експлуатацію.