Охоронні системи для приватного будинку і квартири: як вибрати кращу?

02 Марта 2019

Щоб обрати охоронні системи для будинку і не помилитися, необхідно прорахувати всі нюанси і не упустити жодної деталі. Нижче ми наводимо основні пункти, на які слід звернути увагу перед установкою обладнання.

1. Почніть з глобального — чи дійсно вам потрібна сигналізація? Якщо ви живете на першому або останньому поверсі, в криміногенному районі, то, звичайно, без охоронної системи не обійтися.

2. Оцініть вартість своєї нерухомості. Чи виправдають себе витрати на безпеку? Якщо вам є, що втрачати в матеріальному плані, тоді сміливо телефонуйте в охоронну компанію.

3. Виберіть комплект обладнання. Він може бути базовим або розширеним додатковими приладами. Якщо ви підбираєте охоронні системи для дачі або будинку, можливо, вам знадобляться сигналізація та протипожежні сповіщувачі? Датчик затоплення, смс-оповіщення — корисно і функціонально.

4. Оцініть об'єкт, його розміри. Від цього параметра залежить кількість датчиків.

5. Чи є в будинку тварини? Сучасні технології значно просунулися вперед і дозволяють встановлювати сигналізацію навіть в будинках, де з господарями проживають кішки і собаки. Просто для цього використовуються спеціальні датчики.

6. Резервне живлення — важливий елемент системи. Особливо виправдовує себе там, де часто трапляються перебої з електрикою.

7. Для великих приміщень важливим параметром є дальність роботи обладнання. Порадьтеся з фахівцями, чи не будуть меблі або стіни зменшувати сигнал.

8. Способи оповіщення при спрацьовуванні системи. Чим їх більше, тим краще. Це можуть бути дзвінок, SMS- або push-повідомлення.

9. Уточніть наявність мобільного додатка. З ним простіше управляти системою і контролювати її.

10. Додайте відеоспостереження, щоб зробити системи безпеки для будинку найбільш дієвими. Контролювати об'єкт можна безперервно з будь-якої точки світу.

Компанія «Агентство безпеки» допоможе визначитися з вибором оптимального комплекту обладнання для захисту майна від несанкціонованого проникнення зловмисників. Наша організація має сучасну матеріально-технічну базу, у нас працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом. Надаємо послуги приватним особам, представникам бізнесу і промислового сектора.