Пограбування або непорозуміння. Підбірка найдивніших грабежів

16 Марта 2019

Пограбування — це не та подія, яка може розвеселити. Але з будь-якого правила є винятки. Пропонуємо вам підбірку невдалих, забавних і просто дивних пограбувань, в яких щось пішло не так.

Іноді безглузді пограбування відбуваються через абсолютно неймовірні причини. У Північній Кароліні безробітний чоловік прийшов у банк і зажадав від касира віддати йому 1 долар, сказавши, що озброєний. Грабіжник сів на диван і став чекати поліцію. Коли правоохоронці прибули на виклик, зброї у чоловіка вони не виявили. Як з'ясувалося в ході допиту, грабіжник вирішив потрапити до в'язниці, щоб отримати таким чином медичне обслуговування.

В Уфі злочинець пішов на справу з іграшковим пістолетом. Молодий чоловік зайшов до відділення банку, дістав пугач і став погрожувати ним касирові. Співробітниця банку розпізнала підробку і натиснула тривожну кнопку. Грабіжник поспішно вибіг з приміщення, чим привернув увагу співробітників поліції, що чергували неподалік.

У Німеччині поліція розмістила в ЗМІ прикмети підозрюваного в пограбуванні одного з місцевих банків. Реакція була несподіваною. На імейл поліції надійшло повідомлення, в якому педантичний відправник уточнював свої параметри і деталі скоєного пограбування. Після такого зухвалого вчинку злочинця затримали в Гамбурзі.

У Флориді грабіжник банку втратив портмоне з посвідченням особи. Чоловік увірвався до фінансової установи, почав вимагати гроші та отримав близько 6 тис. доларів. Після цього він зник з місця злочину. Під час слідчих дій в банку був виявлений гаманець, а в ньому і документи грабіжника. Вийти на слід горе-злочинця було не складно.

Рейтинг під назвою «найбезглуздіші пограбування» можуть очолити злодії з Техасу. Після скоєння злочину вони виклали пости в соцмережі про те, як добре мати багато грошей. За цими акаунтами поліцейським і вдалося затримати підозрюваних. Не без допомоги доброзичливців, звичайно.

Щоб не стати жертвою пограбування, досить встановити охоронну сигналізацію. Компанія «Агентство безпеки» надає охоронні послуги приватним особам і бізнесу. Ми займаємося захистом нерухомого майна, інформаційною безпекою, супроводом транспорту і вантажів, охороною громадського порядку під час масових заходів.