Яку сигналізацію обрати? Найбільш надійна охорона майна

04 Октября 2018

Охоронна сигналізація забезпечує надійну безпеку квартири, будинку або будь-якого іншого об'єкта нерухомого майна. Існує кілька видів систем захисту:

· автономна;

· пультовая;

· GSM-сигналізація.

Автономна сигналізація

Система забезпечує незалежний контроль об'єкта. У разі несанкціонованого проникнення сторонніх активує світловий або звуковий сигнал. Нести відповідальність в цьому випадку, приймати рішення і вирішувати екстрену ситуацію повинен власник.

З переваг можна відзначити психологічний ефект, який чинить система на грабіжника. Підійде для об'єктів, розташованих віддалено. Абонплата відсутня.

Пультова сигналізація

Комплекс обладнання, встановлений на об'єкті, пов'язаний з центральним охоронним пультом. У разі спрацювання системи на місце виклику оперативно виїжджає наряд групи швидкого реагування.

Основним плюсом пультової сигналізації є повний контроль обстановки. Власник може їхати у відрядження, відпустку, залишаючи житло і не переживаючи про збереження майна.

В даному випадку з власника стягується щомісячна абонплата. Але вартість послуги виправдовує себе, особливо якщо мова йде про квартири, розташовані на першому і останньому поверхах, або районі з високою криміногенною обстановкою. Також необхідно виконувати ряд правил, що стосуються зокрема постановки об'єкта під охорону.

GSM-сигналізація

Сучасна система безпеки, в основі якої лежить принцип GSM зв'язку. Може бути дротовою і бездротовою. Комплекс простий в монтажі, має відмінне співвідношення ціни і якості. При спрацьовуванні на смартфон власника надходить повідомлення або дзвінок.

Вибір сигналізації залежить від багатьох факторів. Фахівці компанія «Агентство безпеки» допоможуть вам визначитися з системою захисту. Довіривши безпеку житлового будинку нам, ви зможе забути про проблеми і вирішувати поточні завдання.

Ми працюємо не тільки з приватними особами, надаємо охоронні послуги представникам бізнесу і промисловості. На даний момент спільно з партнерами контролюємо 30 тис. об'єктів по Україні. Крім безпеки майна, забезпечуємо інформаційний захист, супровід вантажів, охорону масових заходів.