Як забезпечити надійний захист квартири від злому?

09 Октября 2018

У цій статті ми спробуємо розібрати найдієвіші способи, як захистити свою квартиру від злодіїв. Навіть професіонали будуть змушені змиритися з поразкою, якщо ви підійдете до власної безпеки з розумом.

Надійний замок

Маючи достатню кількість часу, грабіжник зможе зламати будь-який замок. Ваше завдання змусити його витратити якомога більше часу на цьому етапі. Використовуйте сувальдний тип замків. А ще краще поєднання сувальдного і штифтового циліндрового. Зверху можна встановити броненакладку. Вона захистить механізм від вибивання або висвердлювання.

Міцні двері

Навіть найнадійніший замок не врятує від грабіжників, якщо ви не потурбувалися про якісні двері. Забудьте про дерев'яні конструкції. Тонкий китайський метал ламається не довше, ніж консервна банка.

Віддайте перевагу щільному полотну, досить важкому, але не занадто. Зверніть увагу на наявність протизйомних штифтів, кількість ребер жорсткості.

Якісні вікна

Звичайні пластикові конструкції ламаються за пару хвилин. Виходом із ситуації стануть решітки, особливо якщо ви живете на першому або останньому поверсі, а також поряд з драбинами, ринвами.

Додатковий захист

Всі перераховані вище способи є базовими, якщо ви турбуєтеся про захист і збереження майна. Грабіжники уважно вивчають об'єкт, як часто і надовго власники залишають житло, чи є в квартирі або будинку решітки на вікнах, яка надійність двері, чи встановлена ​​сигналізація, відеокамери.

Для тих, хто замислюється над питанням, як захистити квартиру від крадіжки, розумним рішенням буде установка саме пультової охорони і системи відеоспостереження. У таке приміщення не наважиться проникнути жоден злочинець.

У разі спрацювання системи і надходження тривожного сигналу на центральний пульт на місце виклику через кілька хвилин прибуде група швидкого реагування.

Компанія «Агентство безпеки» знає все, як захистити квартиру від крадіжки. На сьогоднішній день під нашим контролем знаходяться більше 30 тис. об'єктів по всій країні. Наші фахівці розроблять індивідуальний проект з урахуванням усіх особливостей приміщення і побажань клієнта, проведуть монтаж, налаштування і запуск комплексу обладнання.

Вам більше не потрібно переживати про те, як убезпечити себе, свою сім'ю і особисте майно.