GSM-сигналізація. Принцип роботи

04 Марта 2019

GSM-сигналізація — це охоронна система, яка моніторить обстановку на об'єкті та реагує на нештатні ситуації відповідно до прописаного алгоритму. При цьому задіяні спеціальні датчики (розбиття вікон, руху, відкриття вікон/дверей) і приймально-контрольний прилад — мозок системи.

Принцип роботи охоронної сигналізації заснований на використанні так званого GSM-модуля. Він передає сигнали, використовуючи бездротову технологію на гаджет власника і центральний пульт охорони. Також головний модуль управляє додатковим обладнанням (якщо воно встановлено): сиреною, виконавчими пристроями, світловими приладами.

Тривожний сигнал передається по аналогії з телефонними дзвінками в мобільних телефонах. Користувач може миттєво отримати оповіщення про подію, навіть якщо знаходиться в сотнях кілометрів від об'єкта. Це дозволяє оперативно реагувати на обстановку.

Через GSM-мережу сигнал тривоги може передаватися одним із таких способів:

· голосові повідомлення;

· SMS-повідомлення;

· MMS-повідомлення;

· GPRS.

Охоронна сигналізація, принцип роботи якої має на увазі наявність GSM-модуля, включає цілий комплекс елементів, об'єднаних в єдиний ланцюг. Всі вони взаємодіють між собою за допомогою дротів. Така система підійде для об'єктів, що перебувають у стадії ремонту. Існує також бездротова сигналізація (сигнал передається по радіоканалу). Вона мобільна, а монтаж виконується дуже швидко.

Принцип роботи GSM-сигналізації забезпечує широкі можливості для підтримки високого рівня захисту. Компанія «Агентство безпеки» підбере для вас оптимальне обладнання, виконає монтаж і його налаштування.

На даний момент спільно з партнерськими організаціями ми забезпечуємо охорону понад 30 тис. об'єктів по Україні. Надаємо широкий спектр послуг в сфері безпеки. Нашими сильними сторонами є наявність власних груп швидкого реагування і сучасна матеріально-технічна база.