Де в будинку можна безпечно зберігати гроші?

25 Февраля 2019

Існує чимало варіантів, де зберігати гроші. Але якщо ви обираєте власне житло в якості такого місця, виникає безліч труднощів. Здається, що будь-який предмет може привернути увагу і розмістити схованку немає де. Але вихід завжди знайдеться, якщо проявити фантазію.

Як це не парадоксально звучить спробуйте мислити, як зловмисник. Не кладіть заощадження під матрац або в ящики комода. Там шукають завжди. А ось дверна ручка — цікаве місце, де зберігати гроші вдома можна без побоювань. У такому ж ключі можна використовувати карниз.

Кіношні способи зберігання в статуетках або за картинами краще відразу відкинути. Не підійде в якості тайника постільна білизна, банки з крупами теж краще залишити для використання за призначенням.

Побутова техніка не найкраща локація, де безпечно зберігати гроші. Вона сама по собі може привернути увагу злочинців. Буде прикро втратити кавоварку або ноутбук разом з грошима.

Для імпровізованого або цілком реального сейфа найкраще підшукувати місце під час ремонту. Даний підхід до справи є найбільш розумним. Ви зможете замаскувати тайник якою-небудь конструкцією, приховати його від сторонніх очей. Для зберігання цінностей і документів це оптимальне місце. Де зберігати готівку? Для них краще підшукати тайник, доступ до якого може бути простішим. Ще краще обладнати дві таких затишних точки. Одна з них навмисно повинна бути на виду, що відверне увагу грабіжників.

Місць, де люди ховають гроші вдома багато. Не варто повторюватися у виборі схованок. До вирішення цього завдання краще підійти індивідуально. Так ви точно зіб'єте грабіжника з пантелику. Але ще краще не допустити пограбування й поставити охоронну сигналізацію.

Надійна система безпеки повністю зніме питання, де ховати гроші вдома. Обладнання моніторить обстановку на об'єкті безперервно, в екстреній ситуації подаючи тривожний сигнал на центральний пульт.

Компанія «Агентство безпеки» працює з сучасним сертифікованим обладнанням. Ми надаємо послуги приватними особам і бізнесу. На даний момент спільно з партнерськими організаціями забезпечуємо безпеку більше 30 тис. об'єктів по всій країні.